خدمات

how to design a website

تامین‌کننده تجهیزات

گروه Aqseptence متخصص جهانی برای فن‌آوری‌های مدیریت‌ آب و فاضلاب، آشغالگیری و فیلتراسیون برای جداسازی جامدات از مایعات و گازها و همچنین تکنولوژی مکش است.
گروه Aqseptence طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات در زمینه‌های فیلتراسیون صنعتی، آبگیر، تصفیه آب، چاه آب، صنایع عمومی، تکنولوژی مکش، پردازش هیدروکربن و صنعت نفت و گاز را ارائه می‌نماید. این شرکت در اروپا، شمال و جنوب امریکا، جنوبی و شرق آسیا و استرالیا مسقر می‌باشد.
بخش تصفیه آب
گروه Aqseptence تجهیزات جامع، مقرون به صرفه و سفارشی در زمینه تصفیه آب و فاضلاب، لجن و پساب‌های صنعتی را تحت برندهای
®PASSAVANT
®NOGGERATH
®GEIGER
®JOHNSON SCREENS
تولید می‌نماید. علاوه بر این، سرویس کامل برای نصب سراسر جهان - مشاوره، مهندسی، تعمیر و نگهداری، قطعات یدکی، آموزش، نصب و راه‌اندازی برای مشتریان ارائه می‌شود.
بدون محدودیت در تأمین درخواست شما، با توجه به الزامات و نیازهای تصفیه آب و فاضلاب برای شما راه‌حلی ارائه می‌کنیم.

مدیریت برگزاری رویداد

• شرکت پیام پارس آب یک شرکت خدماتی در زمنیه برنامه‌ریزی و مدیریت بوده که با همکاری شرکت‌ها و موسسات دولتی و غیر دولتی و شرکت‌های ملی و بین‌المللی در صنعت آب و فاضلاب رویدادی مطابق با انتظارات و خواسته‌های شما را برنامه‌ریزی می‌نماید.
• تیم با تجربه یپام پارس آب شما را در قدم به قدم این راه همراهی و حمایت می‌نماید تا بازده نهایی تاثیر گذار بوده و مورد قبول شما واقع گردد.

 زمینه‌های فعالیت :
1. مدیریت برگزاری کنفرانس / کارگاه
2. مدیریت برگزاری نمایشگاه
3. برنامه‌ریزی سفرهای تجاری
4. برنامه‌ریزی تورهای مطالعاتی 

خدمات مشاوره‌ای

• شرکت پیام پارس آب، ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی افتخار دارد خدمات مشاوره‌ای در صنعت آب و فاضلاب را با تکیه بر توان فنی و اجرایی پرسنل داخل کشور و بهره‌گیری از متخصصین سایر کشورها به همراه پشتیبانی شرکت‌هایی با تکنولوژی‌های نوین در این عرصه را ارائه نماید.
• بدیهی است ارائه بخشی از خدمات مشاوره‌ای، نیازمند حضور کارشناسان و متخصصان بین‌المللی در این زمینه می‌باشد که با تلاش‌های صورت گرفته و برنامه ریزی‌های دوره‌ای، این مهم محقق می‌یابد.
• خدمات مشاوره‌ای که در این شرکت برنامه‌ریزی شده است شامل دو بخش می‌باشد:
1. مدیریت مصرف آب
2. برنامه‌ریزی کسب و کار و ارزیابی پتانسیل‌های تجارت در صنعت آب و فاضلاب ایران

© Copyright 2017 Payam Pars Ab- All Rights Reserved